Jesteś tutaj:
Aktualności
2017.06.19 | 
Owacje na stojąco dla filmu Loving Vincent podczas festiwalu w Annency
W dniach 12-17 czerwca odbyła się tegoroczna edycja Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy. 13 czerwca w ramach Konkursu Głównego odbyła się światowa premiera filmu „Loving Vincent”. Film otrzymał nagrodę publiczności, a po premierze 10 minutowe owacje.
2017.06.14 | 
Sinutronic oddaje mikrokamery w ręce laryngologów
Spółka Sinutronic - założona z pomocą Agencji Rozwoju Pomorza - zmieniła zwykłą szpatułkę do badania gardła w naszpikowane elektroniką urządzenie - DUOviewer. Łączy ono funkcje lampy czołowej oświetlającej badane organy, standardowej szpatułki ułatwiającej oglądanie gardła pacjenta, lusterka laryngologicznego pozwalającego na ogląd krtani i części nosowej gardła, a także otoskopu służącego do kontroli stanu ucha.
2017.05.05 | 
Światowa premiera filmu "Loving Vincent" już w czerwcu na Międzynarodowym Festiwalu Animacji w Annecy
Dzięki technice malarskiej Spółki Funduszu Kapitałowego ARP PAWS powstał film "Loving Vincent", którego premiera światowa odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Animacji w Annecy. Film jest jednym, z zaledwie dziesięciu takich obrazów z całego świata, które zakwalifikowały się do Konkursu Głównego, ale pierwszym pełnometrażowym w pełni namalowanym dziełem w historii kinematografii.

 

Masz nowatorski pomysł,
nie masz środków na jego realizację?

Tu znajdziesz rozwiązanie!

 

 Autorzy najlepszych pomysłów otrzymują:
• bezpłatne wsparcie doradcze
• kapitał do 200 000 EURO!

 

Innowacyjna gospodarka - Narodowa Strategia Spójności Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) Unia Europejska / European Union Projekt współfinansowany ze środków Uni Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego