Jesteś tutaj:

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

2017.06.14 | 
Sinutronic oddaje mikrokamery w ręce laryngologów
Spółka Sinutronic - założona z pomocą Agencji Rozwoju Pomorza - zmieniła zwykłą szpatułkę do badania gardła w naszpikowane elektroniką urządzenie - DUOviewer. Łączy ono funkcje lampy czołowej oświetlającej badane organy, standardowej szpatułki ułatwiającej oglądanie gardła pacjenta, lusterka laryngologicznego pozwalającego na ogląd krtani i części nosowej gardła, a także otoskopu służącego do kontroli stanu ucha.
więcej
2017.06.19 | 
Owacje na stojąco dla filmu Loving Vincent podczas festiwalu w Annency
W dniach 12-17 czerwca odbyła się tegoroczna edycja Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy. 13 czerwca w ramach Konkursu Głównego odbyła się światowa premiera filmu „Loving Vincent”. Film otrzymał nagrodę publiczności, a po premierze 10 minutowe owacje.
więcej
2017.05.05 | 
Światowa premiera filmu "Loving Vincent" już w czerwcu na Międzynarodowym Festiwalu Animacji w Annecy
Dzięki technice malarskiej Spółki Funduszu Kapitałowego ARP PAWS powstał film "Loving Vincent", którego premiera światowa odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Animacji w Annecy. Film jest jednym, z zaledwie dziesięciu takich obrazów z całego świata, które zakwalifikowały się do Konkursu Głównego, ale pierwszym pełnometrażowym w pełni namalowanym dziełem w historii kinematografii.
więcej
2017.02.01 | 
Sinutronic zagrała w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2017
Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 15 stycznia tego roku, firma Sinutronic przekazała Fundacji urządzenie medyczne DUOviewer. Sprzęt trafi do Oddziału Otolaryngologii Szpitala Śląskiego w Cieszynie.
więcej
2017.01.03 | 
Dotacje UE dla firm - rusza kolejny konkurs w Agencji Rozwoju Pomorza
Ponad 66 mln złotych to pula środków przeznaczona na dotacje dla firm w ogłoszonym właśnie przez Agencję Rozwoju Pomorza (ARP) konkursie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020. Maksymalna kwota, jaką może pozyskać przedsiębiorca na sfinansowanie wydatków wynosi ponad 1 mln złotych. Wnioski można składać od 1 lutego do 15 marca 2017.
więcej

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >    >> 

Innowacyjna gospodarka - Narodowa Strategia Spójności Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) Unia Europejska / European Union Projekt współfinansowany ze środków Uni Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego